Laden Evenementen

Wie kies je om te zijn

Zalige Zondag 13 april | De Ontmoeting: Roek Lips in gesprek met Nynke Laverman

Zondag 13 april

Alles komt goed.

‘Ik weet soms niet wat ik tegen mijn kinderen moet zeggen, want als ouder wil je namelijk kunnen zeggen: ‘alles komt goed, altijd’. Maar op een gegeven moment dacht ik met alles wat ik nu weet en hoe het met de wereld gaat, weet ik niet of ik dan eerlijk ben als ik dat zeg. Dus hoe zeg ik: ‘alles komt goed’ met woorden die ik zelf ook geloof?

Dat zei zangeres en taalkunstenaar Nynke Laverman in één van de eerste ontmoetingen met schrijver, film- en theatermaker Roek Lips.

Tijdens de Zalige Zondag van 13 april gaan ze samen opnieuw in gesprek in een speciale aflevering van ‘Wie kies je om te zijn’. Een bijzondere (muzikale) ontmoeting, en jij kunt erbij zijn.

Tickets 13 april

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
Entree Zalige Zondag
Toegangsbewijs voor de Zalige Zondag van 13 april 25,00 excl. lunch
25.00 incl. btw
110 beschikbaar
Lunch
Lunch | 27,50 per persoon.
27.50 incl. btw
126 beschikbaar
Parkeerticket
Parkeerticket Radio Kootwijk | 4,50 - Gereduceerd tarief
4.50 incl. btw
Onbeperkt

Tip: Bestel alvast een parkeerticket tegen het gereduceerde tarief van € 4,50. Het parkeerticket ontvangt u dan op de dag zelf bij de entree van De Theaterloods. 

Programma
12.00 uur Ontvangst
12.15 uur Lunch
13.30 uur Inspiratiewandeling
14.30 uur Wie kies je om te zijn
16.00 uur Borrel

Kom je enkel voor het middagprogramma (zonder lunch) dan ben je vanaf 13.30 uur van harte welkom in De Theaterloods om te genieten van de inspiratiewandeling op de hei voorafgaand aan het theaterprogramma.

*Let op: De lunch kan enkel geboekt worden als er ook gebruik wordt gemaakt van het inhoudelijk programma. Het entreebewijs voor de Zalige Zondag kan wel los geboekt worden.

Wat je kan verwachten

Deze middag gaan Roek Lips en Nynke Laverman in gesprek over de grote vragen van deze tijd: Hoe vinden we houvast in een wereld die steeds onzekerder lijkt? Wat kunnen we onze kinderen meegeven? En hoe kunnen we omgaan met het verlangen naar een wereld waarin ‘alles goed komt’?

In deze speciale aflevering van ‘Wie kies je om te zijn’ delen Roek en Nynke persoonlijke verhalen en ervaringen, en geven ze samen nieuwe perspectieven op het leven.
Het gesprek wordt verrijkt met indrukwekkende videoportretten uit de jukebox van Roek Lips, en muzikale bijdragen van Nynke en haar vaste muzikant Sytze Pruiksma.

Een middag die je niet wilt missen – vol reflectie, inspiratie en verbinding. Met de taal van film, muziek en verhalen.

Kom en ontdek hoe we samen keuzes kunnen maken die ons dichter brengen bij wat écht belangrijk is.

Bijzonder: Heb jij een vraag of ervaring die je vooraf met Roek en Nynke zou willen delen?
Ze laten zich voor deze bijeenkomst graag inspireren en nemen het mee in hun voorbereiding.
Deel hier je vraag of ervaring

Lunch

Een Zalige Zondag begint met een heerlijke (plantaardige) lunch en een verfrissende inspiratiewandeling over de hei van Radio Kootwijk. Laat je verrassen en geniet van al het lekkers tijdens een uitgebreide smaakvolle lunch voorafgaand aan het theatercollege.

Denk aan vers afgebakken desem brood met diverse vers gemaakte toppings van onze chef, een heerlijke seizoenssoep,  een rijkgevulde seizoenssalade en als afsluiter heerlijke zoetigheden.

  • De lunch dient vooraf gereserveerd te worden.
  • 27,50 p.p. exclusief dranken.
  • Dieetwensen? Geef ze aan ons door via info@detheaterloods.nl We laten dan weten wat we voor je kunnen betekenen.